درزبندی و آب بندی نما در ارتفاع

درزبندی و آب بندی نما ساختمان در ارتفاع ، دسترسی با طناب به منظور تسهیل روند کار در ارتفاع یکی از روش هایی که باعث تسریع عملیات آب بندی در سازه ها و همچنین حفظ کیفیت و ایمنی در کار میباشد. یکی از روش هایی که نسبت به روش های سنتی در سطح بالاتری نسبت به کیفیت و هزینه قرار دارد .

درزبندی و آب بندی در ارتفاع

دسترسی با طناب از شیوه های نوین کار در ارتفاع می باشد که در درجه اول ایمنی ملاک کار بوده و از این رو اتحادیه ای به نام ایراتا تشکیل شده است که در سرتاسر جهان عضو می پذیرد و با اموزش های جامع در سه سطح ۱ و ۲ و ۳ آموزش های خود را ارائه می دهد.تکنسین های ایراتا نخست اموزش های دسترسی و ایمنی در کار را فرامی گیرند و در وهله بعدی وارد بازار کار می شوند .
آموزش هایی که از سوی ایراتا داده می شود هر ۳ سال یک بار در هر سطحی باز آموزی مجدد می شوند و آموزش های به روز دسترسی با طناب را فرا می گیرند .

تیم ما با بهره گیری از آموزش های ایراتا در در حوضه دسترسی و ایمنی در کار یکی از خدماتی که می تواند در این حوضه ارایه دهد درزبندی و آب بندی در ارتفاع می باشد. در ادامه چند مورد ذکر می شود.

همچنین بخوانید: کار در ارتفاع و کار با طناب در شیراز

شستشو و درز بندی و آب بندی نما در ارتفاع
درزبندی و آب بندی نما در ارتفاع

علت های آب دهی در نمای ساختمان و خدمات تیم ارتفاع کاران جهت درزبندی و آب بندی نماها در ارتفاع

نماهای کامپوزیت : در نماهای کامپوزیت علت، انجام ندادن چسب کاری درون اِچ های ورق کامپوزیت ،فاصله گرفتن ورق ها از درون اِچ بر اثر سرما و گرمای شدید ،انبساط و انقباض ساختمان و در آخر پایان انقضا چسب های مصرف شده در کار و بی خاصیت شدن عملکرد آنها.

خدماتی که توسط تیم کار در ارتفاع ارتفاع کاران جهت درزبندی و آب بندی نماهای کامپوزیت در ارتفاع انجام می شود شامل ،چسب کاری مجدد تمامی درز های باز شده و تعویض ورق های معیوب ،استفاده از چسب های پلی اورتان ، سیلیکون و ماستیک با گرید بالا ضد یو وی و ضد باکتری با عملکرد قوی می باشد.

نماهای سنگی و آجری : در نماهای سنگی و آجری علت آب دهی باز بودن بند کشی ،وجود خلل و فرج بر روی سنگ ،مصالح بی کیفیت استفاده شده در کار می باشد.

خدماتی که جهت درزبندی و آب بندی نماهای سنگی و آجری در ارتفاع توسط تیم ارتفاع کاران انجام می شود شامل بند کشی مجدد ،استفاده از ماستیک های درزبندی ومواد عایق نانو تکنولوژی ومواد قابل ارتجاع پلی اورتان می باشد.

نماهای شیشه ای : در نماهای شیشه ای علت معیوب شدن واشر های آب بند و فاصله گرفتن فرام شیشه ها از هم می باشد.

خدماتی که جهت درزبندی و آب بندی در ارتفاع توسط تیم ارتفاع کاران برای نماهای شیشه ای انجام می شود شامل ،تعویض واشرها ،ریگلاژ کردن فرام ها واستفاده از چسب های پلی اورتان و سیلیکون می باشد .همچنین در صورت شکستگی عملیات تعویض انجام می شود.

برای ثبت سفارش خود و همچنین دریافت مشاوره کافیست بر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم مربوطه را با دقت پر نمایید: