پیچ و رولپلاک در ارتفاع (ایمن سازی نمای ریزشی)

ایمن سازی نمای ریزشی (پیچ و رول پلاک) در ارتفاع
ایمن سازی نمای ریزشی (پیچ و رولپلاک) در ارتفاع

ایمن سازی نمای ریزشی در ارتفاع ، پیچ و رولپلاک در ارتفاع در شیراز و سایر شهرها – تیم ارتفاع کاران با انجام ایمن سازی نمای ریزشی (پیچ و رولپلاک) با دسترسی با طناب در خدمت مشتریان عزیر می باشد.

پیچ و رولپلاک در ارتفاع

خدمات دسترسی با طناب شهری یکی از خدمات کار در ارتفاع اسکوپ نمودن نماهای ریزشی که خطر بزرگی برای عابرین پیاده به شمار می آید و عواقب جبران ناپذیری دارد ، خدمات کار در ارتفاع به شیوه دسترسی با طناب این امکان را می دهد که بدون سد معبر و در سریع ترین حالت ممکن خدمات قابل اجرا می باشد.

خدمات ایمن سازی نما در ابعاد بزرگ قابل اجر می باشد ، همچنین تمامی خدمات تیم ارتفاع کاران به صورت دسترسی با طناب می باشد و از ایمنی بالا در سطح بین المللی برخوردار است.

ایمن سازی نما با هر متریال ، ابعاد ، طرح و شکل خاص صورت می پذیرد

چرا خدمات دسترسی با طناب ؟

خدمات دسترسی با طناب نسبت به دیگر روش های کار در ارتفاع از ایمنی بالاتری برخوردار است و از لحاظ هزینه نیز مقرون به سرفه تر میباشد که همین مورد در پروژه های بزرگ مورد توجه می باشد واز لحاظ ایمنی و سرعت کار قابل توجه می باشد.

برپایی این سیستم در یک روز کاری به سرعت انجام میشود و در پایان شیفت کاری به سرعت قابل جمع آوری می باشد و هیچ گونه صدمه ای به سازه وارد نمی شود.

تکنسین های دسترسی با طناب همواره به دو سیستم مجزا ایمنی متصل هستند و درصورت ازکار افتادن یک سیستم، سیستم دیگر که به اصطلاح بکاپ لاین می گویند در مدار قرار می گیرد .

تکنسین های مذکورهر سه سال یک بار تمامی اموزش های دسترسی باطناب را باز آموزی می شوند و همواره با قوانین به روز بین المللی اشنا می شوند.

دلایل ریزش نما و ضرورت ایمن سازی نمای ریزشی

در ادامه علت های ریزش نما را در چند مورد ذکر می کنیم: اسکوپ نشدن سنگ ها در حین اجرا ، رعایت نکردن نسبت سیمان و ماسه و آب ، ریختن نخاله ساختمانی به پشت سنگ  به علت صرفه جویی در مصرف ملات ، اجرای نمای سنگ در هوای سرد که موجب سست و بی خاصیت شدت ملات میشود ، زلزله و انبساط و انقباض ساختمان ، بندکشی نامناسب و نفوذ باران به پشت سنگ.

خدماتی که انجام می شود برای جلوگیری از سقوط سنگ های نمای ساختمان به پایین می باشد و همچنین ترمیم سنگ های جداشده از نما و نصب سنگ مجدد.

در انتها باید این نکته را ذکر کنیم که خدمات فوق با بهترین متریال انجام می شود و همچنین استفاده از پیچ های گالوانیزه ضد زنگ و ضد خوردگی همراه با پوشش بتونه همرنگ نما برای زیبایی بیشتر.

ایمن سازی نمای ریزشی (پیچ و رول پلاک) با دسترسی با طناب
ایمن سازی نمای ریزشی (پیچ و رولپلاک) با دسترسی با طناب

برای ثبت سفارش خود و همچنین دریافت مشاوره کافیست بر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم مربوطه را با دقت پر نمایید: